Hakkımızda
1978 yılında faaliyete geçen Demirbilek, birey ve topluma saygılı; hukuk ekonomik ve ahlaki değerlere bağlı; sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılama amacını misyon edinmiştir. Müşterilerimizin farklı isteklerini karşılamak için, geniş ürün yelpazesinde yüksek kaliteli makine, yedek parça ve aparatların en uygun şartlarda kullanıcılara ulaşmasını da vizyon olarak belirlemiştir. Güven, dürüstlük, çalışkanlık, yüksek kalite ve sınırsız hizmet olarak benimsediğimiz değerler, kullanıcılarımız ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılama amacını taşımaktadır.
Demirbilek, Türkiye’de 2.000’den fazla, yurtdışında ise 500’den fazla toptan ve perakende müşteri portföyüne, dinamik ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Dürüstlükle iş yapmak her zaman kurumsal sorumluluk taahütlerimizin merkezinde yer almaktadır. Dürüstlük, nerede olursak olalım, nasıl davrandığımızı tanımlamakta ve  Demirbilek’in uzun vadeli başarısında doğruları yapmamıza rehberlik etmektedir.

 

Markalarımız, ticari faaliyetlerimiz ve ilişkilerimiz, gönüllü katkılarımız ve iş ortaklarımızla ve genel olarak toplumla etkileşimde bulunduğumuz diğer çeşitli yollarla olumlu bir etki yaratmayı amaçlıyoruz. Ayrıca, yönetim şeklimizi ve sürdürülebilir bir iş geliştirme konusundaki uzun vadeli hedefimizi sürekli geliştirmeye kararlıyız.

 

Kurumsal amacımız, işimizi yürütme hedeflerimizi ortaya koymaktadır. 1978’den beri Demirbilek’deki herkesin nerede olursa olsun izlemesi gereken operasyonel standartları tanımlayan değerlerimiz ve eşit ederecede önemli olan iş ilkelerimizle desteklenmektedir.

 

Demirbilek’in faaliyetllerini etkileyebileceği çıkarlara saygı ile iş yapma konusundaki itibarı, tıpkı çalışanlarımız ve markalarımız kadar gerçek bir varlıktır. Tüketicilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve içinde yaşadığımız dünyaya değer vermek temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Loading...